Ventos regioninis parkas

Žalioji Širdis

ŽALIOJI  ŠIRDIS

Jau daug metų Lietuvoje stengiamasi kovoti su aplinkos teršimu, šiukšlinimu. Akcija „Darom“ yra geras tokios veiklos pavyzdys, bet ji vyksta tik kartą metuose. Kur kas geriau būtų ne rinkti šiukšlių kalnus kiekvienais metais, o iš vis nešiukšlinti. Ar tai įmanoma? Tikrai įmanoma, ir tai gali padaryti tik vienas vienintelis žmogus - tai TU. Siūlome įsijungti į ŽALIOSIOS ŠIRDIES judėjimą, tapti ŽALIOSIOS ŠIRDIES bičiuliu.

Norint būti ŽALIOSIOS ŠIRDIES bičiuliu, tereikia laikytis visiškai paprastų ir konkrečių  Keturių ŽALIOSIOS ŠIRDIES taisyklių:

1. Nešiukšlink
2. Perspėk kitus, kad nešiukšlintų
3. Vykdamas į gamtą, turėk tuščių šiukšlių maišelių (kad paskui nesiteisintum, esą neturi kur šiukšlių dėti)
4. Nesibodėk ir kitų paliktas šiukšles surinkti

Yra dar penkta taisyklė - įtrauk į ŽALIĄJĄ ŠIRDĮ kuo daugiau savo draugų, giminaičių ir pažįstamų. Tai visai nesunku - tik laikytis ŽALIOSIOS ŠIRDIES taisyklių. Jei nori parodyti, kad esi ŽALIOSIOS ŠIRDIES BIČIULIS, gali pas mus, Ventos regioninio parko direkcijoje, įsigyti lipduką su ŽALIOSIOS ŠIRDIES ženklu.

 

ŽALIOSIOS ŠIRDIES PARTNERIAI:

                                                                                                                                                                                                              


Mažeikių butų ūkis - yra sukaupusi daugelio metų Lietuvos daugiabučių gyvenamųjų namų priežiūros patirtį, turinti patyrusius specialistus, gerai žinančius kokia privalo būti kokybiška paslauga. Užtikriname visapusę namo techninę priežiūrą. Įmonė įkurta 1995 m. reorganizavus Valstybinę butų ūkio remonto ir eksploatavimo įmonę.