Ventos regioninis parkas

Naujienos
2023.09.06
JAUNIMO REIKALŲ AGENTŪROS PROJEKTAS "PASIMATUOK PROFESIJĄ VASARĄ" BAIGĖSI

Žemaitijos saugomų teritorijų direkcijos Ventos regioninio parko grupė pirmą kartą dalyvavo Jaunimo reikalų agentūros projekte „Pasimatuok profesiją vasarą“. Projekto esmė - 14-21 m. jaunuoliai gali išbandyti save pasirinktoje darbo vietoje, kurioje turi galimybę atskleisti savo talentus ir atrasti sau tinkamą profesiją.

Liepos mėnesį Ventos regioninio parko grupės lankytojų centro administratoriaus asistentės pareigose dirbo dvi projekto dalyvės - Ventos gimnazijos moksleivės Vakarė Narštytė ir Rugilė Ginotytė. Rugpjūčio mėnesį profesiją "matavosi" Ventos gimnazijos moksleivė Augustė Guobaitė ir Viekšnių gimnazijos moksleivė Skaistė Pašunaitė.

Merginoms sekėsi puikiai, o pagrindinis jų darbas - susipažinti su parke esančiomis vertybėmis ir jas pristatyti Ventos regioninio parko lankytojų centro lankytojams. Tiesiogiai bendraudamos su lankytojais, atvykusiais į Ventos regioninio parko lankytojų centrą, projekto dalyvės jiems pasakodavo, ką gali pamatyti šioje išskirtinėje saugomoje teritorijoje.

Moksleivės detaliau susipažino su Ventos regioninio parko lankytojų centru ir kultūriniais bei gamtiniais parko objektais, lankytinomis vietomis. Taip pat projekto dalyvės prisidėjo prie Ventos regioninio parko infrastruktūros priežiūros, lankytinų vietų tvarkymo darbų. Taigi moksleivės įgavo ne tik teorinių žinių, bet ir prisidėjo prie Ventos regioninio parko puoselėjimo.

Dėkojame merginoms už nuoširdų bendravimą, kūrybingumą ir tikimės, kad joms užteko mėnesio "pasimatuoti" lankytojų centro administratoriaus profesiją, jog apsispręstų ką studijuoti pabaigus 12 klasę.

Kviečiame 14-21 metų jaunuolius kitąmet dalyvauti šiame projekte ir įgyti itin vertingų žinių bei įgūdžių matuojantis lankytojų centro administratoriaus pareigas!!!


Atgal