Ventos regioninis parkas

Naujienos
2023.02.23
NETRADICINĖ PAMOKA PAPILĖS S. DAUKANTO GIMNAZIJOJE

Vasario 22 dieną Ventos regioninio parko grupės darbuotojai apsilankė pas Papilės Simono Daukanto gimnazijos ketvirtokus ir surengė edukaciją „Paukščiai patriotai. Kaip mes galime jiems padėti?“.

Edukacijos metu moksleiviai supažindinti su paukščiais, kurie pasilieka žiemoti Lietuvoje ir yra dažniausi lesyklų lankytojai, pasiklausė jų giesmių. Taip pat sužinojo, kaip šie paukščiai prisitaikę išgyventi žiemą – kaip nesušąla kojų ar kur randa nakvynę naktį. Ketvirtokai supažindinti su pagrindinėmis lesinimo taisyklėmis, kada galima ir kada negalima lesinti paukščių, koks lesalas yra tinkamas.

Praktinės edukacijos dalies metu moksleiviai pagamino lesyklą paukšteliams. Tam naudojome aplinkai draugiškas medžiagas, lesyklą gaminome iš pušies kankorėžio. Panaudodami taukus ir riešutų sviestą kaip „klijus“ ant pušies kankorėžių pritvirtinome sėklas, kruopas skirtas paukšteliams. Tokią lesyklą nesunku ir vėliau pasigaminti namuose.

Dėkojame biologijos mokytojai Ž. Barkuvienei už bendradarbiavimą, o mokiniams už aktyvumą ir darbštumą dalyvaujant edukacijoje!


Atgal