Ventos regioninis parkas

Naujienos
2023.02.14
VENTOS REGIONINIAME PARKE 2022 M. ATLIKTI IR 2023 M. PLANUOJAMI DARBAI PRISTATYTI AKMENĖS RAJONO BENDRUOMENĖMS

Vasario 13 d. Žemaitijos saugomų teritorijų direkcijos Ventos regioninio parko grupės patarėjas R. Dulinskis ir kraštovaizdžio apsaugos skyriaus vyr. specialistas A. Eselinas susitiko su Ventos ir Papilės seniūnijos seniūnėmis, Akmenės rajono bendruomenių nariais, ir jiems pristatė darbus ir veiklas, kurie buvo atlikti 2022 metais. Taip pat supažindinta su veiklomis, kurios planuojamos 2023 metais, su bendruomenių nariais aptarti darbai, kuriuos reikėtų nuveikti artimiausiais metais.

Taip pat susirinkusiems į pristatymą buvo pateikta informacija apie saugomų teritorijų reorganizacija, kuri įvyko 2022 m. liepos 1 dieną. Po reorganizacijos Ventos regioninio parko direkcija tapo Žemaitijos saugomų teritorijų direkcijos dalimi. Buvo pristatyta dabartinė valdymo struktūra ir atsakyta į kylančius klausimus atsiradusius dėl pasikeitimų.

Raudonskardžio bendruomenės narys V. Beišinas perdavė dovanų Ventos RP lankytojui centrui – tai Ukrainoje gyvenančio šeštoko rankų darbo iš modelino nulipdyti įvairūs dinozaurų maketai.

Ačiū Papilės seniūnijos seniūnei J. Šiurkuvienei už priėmimą ir visiems susirinkusiems už aktyvų dalyvavimą.

 


Atgal