Ventos regioninis parkas

Naujienos
2022.06.07
Vasarok. Žingsniuok. Rūšiuok

Pirmoji ir didžiausia licencijuota pakuočių atliekų tvarkymo organizacija Lietuvoje „Žaliasis taškas" kviečia jungtis prie vasaros iššūkio „Misija: švari vasara '22", tapti misijos ambasadoriais ir leistis į žygius po veiklos 30-metį švenčiančius Lietuvos regioninius parkus!  

„Misija: švari vasara '22" tikslas – ugdyti atsakingesnius ir tvaresnius visuomenės vasarojimo įpročius.

Kviečiame prisijungti prie „Misija: švari vasara '22" iššūkio „Vasarok. Žingsniuok. Rūšiuok", dalyvaujant NEMOKAMUOSE renginiuose 10-tyje Lietuvos regioninių parkų, kurių sąrašą su datomis bei registracijos formomis rasite žemiau!

Renginių metu kviesime dalyvius žygiuoti kartu su organizatorių komanda, grožėtis vasarėjančiais parko takais bei nelikti abejingais pakeliui randamoms šiukšlėms, po žygio apsilankyti „Žaliojo taško" edukacijų palapinėje, kurioje dalyvių lauks populiariausi stalo ir lauko žaidimai, pagaminti iš antrinių žaliavų, žinių išbandymas rūšiavimo turnyruose, atliekų perdirbimo ekspozicija, fotosesija ir jėgų išbandymas matuojantis „atostogų atliekų" kuprinę, bei edukacija, supažindinanti su regioniniu parku!

Aktyviausių dalyvių laukia prizai už įveiktus žingsniavimo ir gamtos išlaisvinimo nuo šiukšlių iššūkius bei „Commune DIY" pagaminti medaliai už geriausius rezultatus!  

Taip pat kviečiame jungtis prie misijos savarankiškai – parsisiunčiant vaikščiojimo programėlę #walk15, prisijungiant prie MISIJA: ŠVARI VASARA'22 iššūkio ir pasirenkant už kokį regioninį parką žingsniuosite. Visą vasarą, kad ir kur atostogautumėte – „Vasarok. Žingsniuok. Rūšiuok" atsakingai, o įamžintomis atsakingo poilsiavimo akimirkomis dalinkitės „Facebook" grupėje Misija: švari vasara'22 ir laimėkite tvarių bei vertingų prizų!

Taigi, kviečiame prisijungti prie „Facebook" grupės Misija: švari vasara'22, kur visa informacija apie iniciatyvą ir renginius pasirodo anksčiausiai! Daugiau informacijos apie projektą rasite: https://www.zaliasistaskas.lt/misija-svari-vasara-22/


Atgal