Ventos regioninis parkas

Naujienos
2020.08.14
KVIEČIAME Į ŽYGĮ "VENTOS KRANTAIS" RUGSĖJO 12 D.!

Ventos regioninis parkas kartu su Ugne Pališaityte rugsėjo 12 - tą dieną organizuoja žygį "Ventos krantais". Šis žygis išsiskiria iš kitų anksčiau organizuotų mūsų žygių tuo, kad jis bus su kilniu tikslu, surinkti aukų Akmenės rajono gyvūnų mylėtojų draugijai. Kviečiame ne tik prisijungti į žygį, bet ir padaryti gerą darbą ir paaukoti gyvūnų prieglaudai!

MARŠRUTAI (20, 30 km)

20 km maršrutas (5 sustojimai) registracija 10:30 – 11:00 val.
Galimybė rinktis iš dviejų pasirinkimų eiti savarankiškai arba su gido istorijomis. Abiem atvejais turėsite galimybę pasimėgauti supančia gamta, lankytinais objektais, aktyviai dalyvauti punktuose, veiklose, bei laimėti dovanėlių.

30 km maršrutas (6 sustojimai) registracija 08:00 – 08:30 val.
Savarankiškas žygis, iššūkių nebijantiems, norintiems daugiau pamatyti, pasigrožėti gamta. Šį maršrutą ne šiaip vadina karo žygiu, tai buvo partizanų kelias.

KAINA
4 eurai (vaikams iki 6 m. nemokamai)

Reikalinga išankstinė registracija -> https://forms.gle/DG4guhKxLCDd8KmR8
Starto mokestis mokamas renginio vietoje (turėti grynuosius pinigus be grąžos)

Visi žygio dalyviai bus apdovanoti diplomu ir nueito maršruto medaliu.
17 val. žygį vainikuos koncertas prie penkiolikakamienės liepos, kurio metu pasirodys: Emilija Šlikaitė ir Evaldas Vaikasas.

LABDARA
Kiekvienas asmuo turės galimybę paremti Akmenės rajono gyvūnų mylėtojų draugija, pasirinkta suma, pavedimu arba grynais.

SAUGOS RENGINIO METU TAISYKLĖS
Visi žygio dalyviai sutikę dalyvauti pėsčiųjų žygyje organizuojamame Ventos regininio parko ir Ugnės komandos atsako už savo sveikatą ir gyvybę. Organizatorius suteikia tik privilegiją eiti siūlomu maršrutu, tačiau negali sukontroliuoti žmogaus pajėgumo einant pasirinktą atstumą, nukrypimo nuo maršruto taškų, pašalinės veiklos. Organizatorius suteikia galimybes eiti savarankiškai.
Kartu su savimi rekomenduojame turėti PAPILDOMŲ DRABUŽIŲ Kojinių pasikeitimui ir neperšlampamą viršutinį sluoksnį, tuo atveju jei lytų ar būtų vėsu. ASMENINĘ VAISTINĖLĘ Kremas nuo saulės, pleistrai, vazelinas ir kitos jums reikalingos priemonės bei vartojami preparatai.
Nepamirškite, kad būtina laikytis visų saugumo reikalavimų, kuriuos nurodo LR Vyriausybė. Saugokitės ir saugokite kitus – čiaudėjimo ir kosėjimo etiketo. Renginyje draudžiama dalyvauti jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (čiaudote, kosėjate, sloguojate), kitų užkrečiamų ligų požymių, karščiuojate (37,3 ir aukštesnė laipsnių temperatūra). Renginyje bus filmuojama ir fotografuojama

Daugiau informacijos galite rasti facebook renginio nuorodoje: https://www.facebook.com/events/1050984001970489/


Atgal