Ventos regioninis parkas

Naujienos
2017.11.23
EVS savanoris iš Italijos beveik metus laiko padėjo Ventos parko darbuotojams

Po ilgos pertraukos Ventos regioninio parko direkcija vėl dalyvavo Erasmus+ programoje ir sulaukė EVS savanorio iš Italijos. Europos savanorių tarnybos programa (EVS) šiais metais leido 26 metų jaunuoliui iš Italijos Federico Bucci atvykti į Lietuvą ir daugiau kaip 8 mėnesiams apsistoti Akmenės rajone. Federico buvo vienintelis EVS programos savanoris Akmenės rajone, nors į Lietuvą kiekvienais metais atvyksta daugiau kaip du šimtai savanorių iš visos Europos.

Atvykęs Federico Bucci į Ventos regioninio parko direkciją greitai pritapo ir įsiliejo į kolektyvo komandą. Atrodo aštuoni mėnesiai prabėgo kaip viena diena. Federico kiekvieną dieną padėdavo direkcijos specialistams prižiūrėti Ventos regioninio parko lankytinas vietas, dirbo su lankytojais, kurie atvykdavo į modernų Ventos regioninio parko lankytojų centrą, tobulino Lietuvių ir Anglų kalbos žinias, domėjosi retų augalų ir gyvūnų rūšimis randamomis Ventos regioninio parko teritorijoje.

Baigiamasis savanorio darbas buvo suorganizuoti pėsčiųjų žygį ir sukurti augalų rūšių atpažinimo žaidimą lankytojams. Dabar visi lankytojai atvykę į regioninio parko lankytojų centrą gali patys išbandyti šį žaidimą. Direkcijos darbuotojai mielai supažindins Jus su žaidimo taisyklėmis, pateiks užduotis ir galėsite leistis į augalų paieškas.

Kitų metų pradžioje Ventos regioninio parko direkcija ir vėl dalyvaus EVS programoje, bet šį kartą jau tikimės sulaukti dviejų savanorių iš skirtingų Europos šalių!

Federico Bucci blogas 


Atgal