Ventos regioninis parkas

Naujienos
2016.04.22
Respublikinė gamtosauginė-pažintinė konferencija „Per pažinimą – į išsaugojimą“

        Viekšnių gimnazija šiais metais sukvietė jaunuosius tyrinėtojus, gamtosaugininkus iš Mažeikių, Akmenės ir Skuodo rajono mokyklų į jau penktąją respublikinę gamtosauginę-pažintinę konferenciją „Per pažinimą – į išsaugojimą“. 

               Konferenciją savo programėle pradėjo mūsų gimnazijos 4b klasės bei 1-4 klasių būrelio „Skambėk, dainele!“ vaikai. Jie pasveikino konferencijos dalyvius savo programėle „Lietuvai ir Žemei“.  Sveikinimo žodį tarė Viekšnių gimnazijos direktorius Rimantas Gricius ir pavaduotoja ugdymui Audronė Buzienė, kurie pasidžiaugė dalyvių gausa ir palinkėjo sėkmingo darbo konferencijos metu. 

               Po sveikinimų dalyviai klausėsi lektoriaus, Ventos regioninio parko direkcijos vyriausiojo specialisto-kraštotvarkininko,  Justo Teišerskio pranešimo ,,Vertybinių santykių su gamta ugdymas”. 

               Konferencijoje, kurioje dalyvavo Viekšnių gimnazijos, Mažeikių Senamiesčio pagrindinės mokyklos, ,,Žiburėlio” pradinės mokyklos, darželio-mokyklos ,,Kregždutė”, Mažeikių r. Sedos Vytauto Mačernio gimnazijos, Akmenės rajono Papilės Simono Daukanto, Ventos ir Akmenės gimnazijos bei Skuodo rajono Ylakių gimnazijos mokiniai ir jų mokytojos, buvo  pristatyta 11 pranešimų. 

               Visiems konferencijos dalyviams bei mokytojoms buvo įteiktos atminimo dovanėlės, padėkos raštai ir kvalifikacijos tobulinimosi pažymėjimai.

                Konferencijos organizatorės, Viekšnių gimnazijos pradinių klasių mokytojos metodininkės Imeda Žilinskienė ir Ona Noreikienė, pasidžiaugė moksleivių pasirengimu konferencijai, vaikų drąsa ir išradingumu, kad kiekvienais metais sulaukia vis daugiau ir įdomesnių pranešimų. 

 


Atgal