Ventos regioninis parkas

Naujienos
2015.01.22
Ventos regioniniame parke – naujas apžvalgos bokštas

Ventos regioniniame parke baigtas statyti apžvalgos bokštas. Jis iškilęs virš medžių viršūnių - į 15 metrų aukštį. Statinio forma primena gėlės žiedą, jis pagamintas iš medžio ir metalo konstrukcijų.
Anot projektuotojų, kuriant bokšto brėžinius, siekta konstrukciją sutapatinti su aplinka. Iš apžvalgos bokšto atsiveria išraiškingas Ventos upės slėnis su kerinčiu Jurakalnio atragiu ir Papilės miestelio gyvenviete bei aplinkinėmis teritorijomis. Bokštas yra Daubiškių kaime, Jurakalnyje. Jis įrengtas įgyvendinant Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir valstybės biudžeto lėšomis finansuojamą projektą „Saugomų teritorijų tvarkymas (II etapas)“. Projektą vykdė Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos kartu su Ventos regioninio parko direkcija. Bokšto projektą parengė UAB ,,Rekreacinė statyba" , o statybos darbus atliko UAB ,,Raseinių statyba".

Kviečiame visus norinčius apsilankyti naujai įrengtame apžvalgos bokšte ir patiems išvysti kerintį Ventos upės kraštovaizdį. Bokšto pristatymas visuomenei planuojamas šių metų pavasarį.  


Atgal