Ventos regioninis parkas

Naujienos
2014.12.15
Kalėdinė miškininkų dovana – nemokamos eglių šakos daugiau nei 100 žmonių susibūrimo vietų

Kalėdinė miškininkų dovana – nemokamos eglių šakos daugiau nei 100 žmonių susibūrimo vietų 

„Parsinešti Kalėdas į namus kviečiame jau šeštąjį kartą. Tikimės, kad, kaip ir kasmet, dovanotos eglių šakos ne tik suteiks šventinio jaukumo daugybei namų, bet ir padės išsaugoti mūsų miškus. Juk didžiosios metų šventės – tai ypatinga nuotaika, nuoširdumas, artimųjų ir draugų būrys, ir jas pasitinkant visai nebūtina kirsti eglučių“, – sako akcijos globėjas aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas. 

Akcijos metu visų 42 miškų urėdijų darbuotojai kalėdines eglišakes, paruoštas kirtimų valksmuose, dalins pagrindinėse didžiųjų miestų ir miestelių aikštėse, kitose žmonių susibūrimo vietose. Vilniuje akcija vyks Katedros aikštėje, prie miesto Rotušės ir Europos aikštėje prie sostinės savivaldybės, Kaune – prie rajono savivaldybės, taip pat prie Vilkijos ir Šilainių seniūnijų, Klaipėdoje – Teatro aikštėje, Šiauliuose – Prisikėlimo aikštėje. Visų vietų, kur bus dalijamos eglių šakos, sąrašas (žr. priedą) dar bus tikslinamas. 

Miškininkai ketina išdalyti daugiau kaip 100 tūkstančių eglišakių. Bus dovanojama ir kankorėžių joms papuošti. 

Kartu su akcija šiemet startuos „Kankorėžių klubas“. Jis veiks Generalinės miškų urėdijos tinklapio „Facebook“ paskyroje. Čia jaunųjų miško fanų lauks įvairios užduotys ir prizai. 

 

Nemokamų eglių šakų dalijimo vietos

 


Atgal