Ventos regioninis parkas

Naujienos
2014.10.14
Viena diena prie Ventos - 2014

Šį šeštadienį, spalio 11 d., po Ventos regioninį parką visą dieną važinėjosi ir gražias bei vertingas vietas paveikslavo Plungės ir Rietavo krašto fotoklubo "Žybt" nariai - net šešiolika fotografų. Jie pasidalino į kelias grupes ir nuo pat ryto iki vakaro apvažiavo visą parką. Vienai grupei pasisekė net apskristi parką – dėl ko dėkojame Akmenės aeroklubo pirmininkui Klemui Intai. Kas į kokią grupę pateks, traukė burtus.

Plenero, pavadinto „Viena diena Ventos regioniniame parke – 2014“ pradžioje buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp klubo ir Ventos regioninio parko direkcijos. Taip pat Viekšnių miesto centre, tiesiog ties pat šaligatviu, buvo atidaryta vienos dienos klubo narių nuotraukų paroda.

Penkios grupės, prisivažinėję, prisiskraidę ir prisipaveikslavę vakare vėl susirinko pasidalinti įspūdžiais. O jų būta daug – ir šventosios Viekšnių krašto pušys, ir sutikti žmonės, ir Marso kanjonai Šaltiškių karjere, ir Ventos pakrantės...

Klubo fotografai pažadėjo surengti šio plenero nuotraukų parodą. Kur ir kada ji bus, pranešime. Jiems taip patiko šis renginys, kad jau tariamės dėl kito plenero – jau žiemą.


Atgal