Ventos regioninis parkas

Naujienos
2014.07.01
Po Lietuvą keliaukime su šeima!

Šiemet viešoji įstaiga „Terra Publica“ tyrė galimybes po Lietuvą keliauti su šeima ir įvertino Ventos regioninį parką, kaip šeimai palankią vietą. Šį statusą žymi VšĮ leidyklos „Terra Publica“ išduotas sertifikatas.
Kiekvienais metais turizmo sezono pradžioje VšĮ „Terra Publica“ skelbia vietos turizmo reitingus. Sudaro ir visuomenei pateikia 30 patraukliausių Lietuvos vietovių, nors bendrai vertinama net 500-600 Lietuvoje esančių turistų traukos taškų. Ši informacija yra naudojama vietiniam turizmui populiarinti, kelionių vadovų leidybai, elektroninio kelionių žurnalo www.platumos.lt tematikai parengti bei kitai su turizmu susijusiai veiklai.
Per keletą metų reitingo viršūnėje nusistovėjo tos pačios, daugeliui jau gerai pažįstamos vietovės, o šiemet visuomenei papildomai buvo pasiūlyta į vietinį turizmą pažvelgti kiek kitaip – viešinti šeimai palankių vietovių sąrašą. Globokime svarbiausią visuomenės ląstelę – šeimą. 
Viešoji įstaiga „Terra Publica“ yra ne pelno organizacija, kurios pagrindinė veikla yra leidyba, konsultacijos ir informaciniai projektai, tenkinant viešąjį visuomenės interesą. Mėgstantiems skaityti ir keliauti VšĮ „Terra Publica“ yra žinoma kaip daugiausiai pažintinių leidinių apie Lietuvą išleidžianti leidykla. Tad ir šiais 2014-ais metais, kurie yra paskelbti Šeimos metais, VšĮ „Terra Publica“ pritardama tokiai iniciatyvai, 2014 m. gegužės mėnesį parengė ir išleido specialų kelionių vadovą „Po Lietuvą su šeima“. Daugiau apie įstaigos veiklą galite sužinoti įstaigos puslapyje www.terrapublica.lt. 


Atgal