Ventos regioninis parkas

Naujienos
2014.04.23
Ventos ir Dabikinės pakrantės – švaresnės

Ventos regioninio parko direkcija, bendradarbiaudama su Ventos seniūnija ir prisijungdama prie didžiausios Lietuvoje aplinkos tvarkymo akcijos „Darom“, balandžio 23 dieną organizavo aplinkos tvarkymo talką. Jos metu rinkome Ventos upės pakrantėse susikaupusios atliekos, kurias vietoje rūšiavome ir atidavėme  perdirbti. Iš viso surinkome apie 4 kubinius metrus šiukšlių,  sutvarkėme apie 7 kilometrus upės pakrantės.  Akcijoje dalyvavo  trys regioninio parko direkcijos darbuotojai, keturis Šiaulių valstybinės kolegijos studentai, atliekantys praktiką direkcijoje ir aštuoni Ventos seniūnijos gyventojai.

Džiaugiamės, kad ne tik gražias, bet ir vertingas vietas tvarkė ir kitos organizacijos  – šeštadienį, balandžio 26 dieną, Purvių atodangą ne tik nuo šiukšlių išvalė, bet ir suremontavo apgadintus atodangos apžvalgos laiptus Liberalų sąjūdžio Akmenės skyriaus nariai, o Dabikinės pakrantes ir Viliošių mišką nuo šiukšlių išvalė Akmenės rajono verslininkų asociacija, apie 15 žmonių, kartu su šeimų nariais, tuo rodydami gražų pavyzdį savo vaikams. Smagu ir pagirtina, kad ši asociacija turi jau tradiciją – kiekvienos „Darom“ akcijos metu tvarkyti įvairias Ventos regioninio parko vietas – ir ši tradicija tęsiasi nuo pat pirmosios tokios akcijos Lietuvoje, t. y. jau septintą kartą. 

Ventos regioninio parko direkcijos žmonės dėkoja Ventos miesto seniūnei Genovaitei Mačiuvienei už puikų bendradarbiavimą, tvarkant mus supančią aplinką.  Dėkojame ir visiems talkininkams. Maloniai prašome gyventojų ir atvykstančių poilsiautojų nešiukšlinti, neteršti aplinkos. Juk po malonios iškylos gamtoje tikrai nesunku pasiimti su savimi visokius maišeliu ir tuščią tarą, tai gi sveria mažiau, nei prieš išvyką. O svarbiausia – tuo parodome pagarbą ne tik gamtai, bet ir patys sau.

 


Atgal