Ventos regioninis parkas

Renginiai
Rugpjūčio 3 d. kviečiame į pėsčiųjų žygį VENTOS KARO TAKAS.
Maršrutas: Papilė – Jurakalnis – Augustaičiai – Rudikiai – Biliūniškės – Papilė
Atstumas: 25 km (8 km pakelėm, likęs maršrutas – pavenčiais, laukais ir miškais)
Žygio pradžia – 10 val., Papilės centrinėje aikštėje (šalia Daukanto paminklo). Žygio pabaiga – ten pat.
Žygio metu aplankysime – S. Daukanto muziejų, Penkiolikakamienę liepą, Jurakalnį, Papilės I-ąjį piliakalnį, Augustaičių vandens malūną, Papartynės vandens malūną ir juros periodo atodangą, 1863 m. sukilimo Biliūniškių mūšio vietą.
Registracija į žygį privaloma. Registracija tel. 8-620-80473 arba el. paštu – Andrius.almanis@ventosparkas.lt
Žygio dalyviai privalo turėti atšvaitus.
Žygio dalyviams jaunesniems nei 16 metų – žygyje galima dalyvauti tik su lydinčiu suaugusiuoju.
Žygio maršrutas pažymėtas specialiais ženklais.
Dalyvio pareigos ir atsakomybė:
Dalyvis žygio metu pats atsako už savo sveikatą ir asmeninius daiktus. Už asmenis, kurie yra jaunesni nei 16 metų, atsako juos lydintys suaugusieji.
Privalo laikytis bendrosios etikos normų, nepažeisti žmogaus teisių ir laisvių, būti drausmingais, tausoti gamtą ir aplinką, laikytis kelių eismo taisyklių reikalavimų.
Privalo informuoti organizatorius apie pasitraukimą iš žygio.
Žygio startinis mokestis – 3 eurai (sumokėti žygio dieną galutinės registracijos metu).
Bus galima įsigyti medalį „Ventos karo takas“ (20 eurų). Įsigijusiems medalį – žygis nemokamas. Registracijos metu nurodykite, kad norite įsigyti.

2019.12.03
Ventos kalėdinis bėgimas

Sveiki visi, mėgstantys bėgioti, ir mylintys gamtą!
Siūlome jums smagiai pasitikti Kalėdas ir Naujuosius metus, bėgant į ateinančius 2020-uosius.
Kalėdinis Ventos bėgimas įvyks 2019 m. gruodžio 14 d. (šeštadienį). Renkamės iki 10.00 val. Ventos regioninio parko lankytojų centre (Ventos 30 a, Venta, Akmenės rajonas). Starto pradžia 11.00 val. Ventos regioninio parko lankytojų centre (Ventos 30 a, Venta, Akmenės rajonas).
Bus dvi bėgimo trasos - vaikams (2005 m. gimimo ir jaunesniems) – 1 km (prizai nugalėtojams neskiriami, visi dalyviai bus apdovanoti Ventos regioninio parko direkcijos dovanėlėmis.), ir jaunimui (nuo 2004 m. gimimo iki 18 metų amžiaus) bei suaugusiems – 10 km (įskaitinė).
Suaugę bėgimo dalyviai susimoka dalyvio mokestį, skirtą varžybų išlaidoms bei prizų gamybai padengti – 3 eurus plius 1 euras už lankytojo bilietą. Atvykusiems su kalėdine atributika (kepuraitėmis ar pan.) lankytojo bilieto įsigyti nereikia. Mokestis mokamas atvykus į varžybas.
Nugalėtojai ir antrų, trečių vietų laimėtojai atskirose amžiaus grupėse apdovanojami diplomais ir Ventos regioninio parko direkcijos dovanomis.
Visiems varžybų dalyviams bus įteikti bėgimo atminimo ženkliukai.
Numeriai ir kortelės išduodami varžybų dieną nuo 10:00 iki 10:30 Ventos regioninio parko lankytojų centre (Ventos 30 a, Venta, Akmenės rajonas).
Po dalyvių registracijos Ventos regioninio parko lankytojų centre ir po ekspozicijos apžiūros visi dalyviai vyksta į starto vietą Ramoniškės kaime (važiuoti 5 km).
Starto laikas:
11:30 val. (10 km) – suaugę dalyviai ir jaunuoliai
11:45 (1 km) – mergaitės ir berniukai
Dalyviai privalo turėti gydytojo leidimus arba paraiškas su gydytojo viza arba už savo sveikatą varžybų metu atsako patys. Bėgimo dalyviai bus vaišinami arbata ir užkandžiais.

Registruotis reikia - https://www.lbma.lt/registracija/venta.


Atgal