Ventos regioninis parkas

Klauskite mūsų
2017-05-10 Sveiki, Ar galima mėgėjiška žūklė Ventoje, Ventos regioninio parko ribose? Ar reikalingas atskiras leidimas ar pakanka žvejo bilieto?

Laba diena, 

Megėjiška žūklė Ventoje ir Ventos regioninio parko ribose galima, nėra jokių papildomų apribojimų, reikia laikytis mėgėjų žvejybos vidaus vandenyse taisyklių ir turėti žvejo megėjo bilietą.

 

2017-04-10 Ar yra pėsčiųjų takų? Jei taip kur juos rasti? Ar yra mašinų stovėjimo aikštelė ?

Ventos regioniniame parke kol kas tik vienas pėsčiųjų takas Papilėje. Jurakalnio geologinio pažintinio tako aprašą galite surasti mūsų tinklalapyje adresu http://www.ventosparkas.lt/23648/informacija-lankytojams/pesciuju-takai/jurakalnio-geologinis-pazintinis-takas.html Pėsčiųjų takas prasideda ties Simono Daukanto memorialiniu muziejumi http://www.ventosparkas.lt/23644/informacija-lankytojams/muziejai-ir-ekspozicijos/simono-daukanto-memorialinis-muziejus.html ir baigiasi prie Jurakalnio geologinės atodangos ir atragio http://www.ventosparkas.lt/23621/informacija-lankytojams/lankytinos-vietos/papileje-ir-jos-apylinkese/jurakalnio-geologine-atodanga-ir-atragis.html  įrengtos automobilių stovėjimo aikštelės. Automobilių stovėjimo aikštelė taip pat yra ir prie Simono Daukanto memorialinio muziejaus.

Pateikite klausimą