Ventos regioninis parkas

Naujienos
2020.03.13
Sukurtas internetinis puslapis ir mobilioji aplikacija

Sukurtas internetinis puslapis ir mobilioji aplikacija

Ventos regioninio parko direkcija pastaruosius dvejus metus pagal 2014–2020 metų INTERREG V-A Latvija-Lietuva programą įgyvendina projektą „Aplankykite Ventą“ (Viva, Nr. LLI-293). Šis projektas jungia dvi svarbias sritis: gamtos ir kultūros paveldo objektų išsaugojimą ir tvarų jų naudojimą bei turizmą. Projekto tikslas – pagerinti vandens turizmo infrastruktūrą Ventos upės pakrantėse ir didinti turistų apsistojimų skaičių projekto partnerių teritorijose (Lietuvoje – Akmenės ir Mažeikių rajonuose, Latvijoje – Skrundos, Saldus ir Kuldygos savivaldybėse).

Turistų patogumui sukurtas internetinis puslapis www.visitventa.lt. Visi besidomintys plaukimu baidarėmis ar tiesiog ieškantys informacijos apie lankytinas vietas Ventos upės regione šiame internetiniame puslapyje gali rasti daug naudingos informacijos ir patys susiplanuoti sau kelionę baidarėmis. Svetainėje pateikiama informacija ne tik apie lankytinas vietas, bet ir nurodytos baidarių sustojimo vietos su anksčiau minėta infrastruktūra, taip pat vietos kur galima pavalgyti, o jei keliaujate ir daugiau negu vieną dieną rasite ir kur apsistoti. 

Taip pat visą informaciją galima rasti mobilioje aplikacijoje, kurią nemokamai galima parsisiųsti čia: https://play.google.com/store/apps/details?id=voldemaraspilvinis.venta).

Visas projekto biudžetas – 321 607,77 Eur. Iš jų – bendrasis Europos regioninės plėtros fondo finansavimas – 273 366.56 Eur

Ši informacija parengta naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šios informacijos turinį atsako Ventos regioninio parko direkcija. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Daugiau apie programą : www.latlit.eu

Oficiali Europos sąjungos svetainė www.europa.eu


Atgal