Ventos regioninis parkas

Naujienos
2020.09.17
Labdaringas žygis

Ventos regioninis parkas kartu su Ugne Pališaityte rugsėjo 12 - tą dieną organizavo žygį "Ventos krantais". Šis žygis išsiskyrė iš kitų, anksčiau organizuotų mūsų žygių tuo, kad jis buvo su kilniu tikslu, surinkti aukų Akmenės rajono gyvūnų mylėtojų draugijai. Renginyje dalyvavo per 100 žygeivių.

Žygeiviams buvo galimybė rinktis iš dviejų maršrutų, eiti savarankiškai (30 km) arba su gido istorijomis (20 km). Dalyviams pasirinkusiems 20 km maršrutą laukė įdomūs pasakojimai, edukacija, susitikimas su Raudonskardžio bendruomene, kuri svetingai pasitiko, vaišino netradiciniais patiekalais. Abiem atvejais buvo galimybė pasimėgauti supančia gamta, lankytinais objektais, aktyviai dalyvauti punktuose, veiklose, bei laimėti dovanėlių.

Visi žygio dalyviai buvo apdovanoti diplomu ir nueito maršruto medaliu, renginį vainikavo koncertas Papilėje prie penkiolikakamienės liepos.

Taip pat didelį, didelį AČIŪ tariame renginio rėmėjams, Jūsų dėka renginys tapo daug kokybiškesnis.
Už skaniausias košes, indus, puodelius, vandenį ir arbatą, dėkojame VILIOSIAI!
Raudonskardžio Bendruomenė, už aktyvų prisidėjimą renginio metu, dainomis, edukacinėmis veiklomis: kiaušinių kepimas, arbatos virimas ant laužo, neįprastas duonos valgymas;
https://bitomanija.lt/ - Juosteles Tau už vardines renginio apyrankes, kuriomis puošėsi, kiekvienas dalyvis.
Brukne.com už plakatus renginio viešinimui ir diplomus dalyviams
Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras už iniciatyvą ir norą prisidėti, gerą nuotaiką, puikius edukacinius užsiėmimus, labai dėkojame! UAB Justepa, už šviežius vaisius renginio dalyviams!
Finansinių Sprendimų Agentūra už iniciatyvą prisidėti, bei loteriją renginio metu;
Švedų įmonei Kullabygdens BYGG & STÄD už dezinfekcinius skysčius
SKAUTAMS už išradingumą ir inciatyvą prisidėti!
www.gravideja.lt - Graviravimas ir Pjaustymas lazeriu , Originalios dovanos, GRAVidėja už dideles nuolaidas medaliams, kuriais puošėsi renginio dalyviai!
davidleitchphotography labai dėkojame už įamžintas renginio akimirkas ir kantrybę viso renginio metu!


Atgal