Ventos regioninis parkas

Naujienos
2020.06.03
ATIDARĖME BAIDARIŲ SEZONĄ!

Ventos regioninis parkas kartu su “Baidarių nuoma Venta“ ir kavine - sodyba „Viliošiai“ gegužės 23 ir 30 d. organizavo jau kasmetiniu renginiu tampančiu baidarių žygį „Žemyn Venta“.

Sušvelnėjus karantino sąlygoms ir leidus organizuoti renginius lauke, nieko nelaukdami nusprendėme organizuoti baidarių žygį. Laikantis karantino sąlygų galėjome į renginį priimti tik 30 dalyvių, kadangi susidomėjimas buvo labai didelis, sugalvojome organizuoti baidarių žygi net dvi dienas, kad kuo daugiau žmonių pamatytų išraiškingas Ventos pakrantes.

Pasirinkome populiariausią maršrutą Ventos upe nuo Papilės iki Ventos. Dalyviams teko įveikti 14-likos kilometrų baidarių trasą. Trasa nebuvo sudėtinga, oro sąlygos taip pat pasitaikė labai geros, tik vienai baidarei trasa nebuvo sėkminga, dalyviams teko išsimaudyti dar ne visai įšilusioje Ventos upėje, bet kaitri saulė greitai išdžiovino sušlapusius drabužius. Tad visiems plaukiantiems baidarėmis rekomenduojame mašinoje palikti sausų drabužių komplektą.

Pietavome poilsiavietėje, kuri įrengta pasinaudojus Interreg Latvija – Lietuva programos parama įgyvendinant projektą LLI-293 „Aplankykite Ventą“. Sotūs ir laimingi dalyviai pasiekė žygio finišą Ventos miestelyje.


Atgal