Ventos regioninis parkas

Naujienos
2019.11.13
Susitikimas su Mažeikių savivaldybės atstovais

Ventos regioniniame parke diskutuota apie tolesnį bendradarbiavimą

Mažeikių rajono vietos savivaldos vadovai susitiko su Ventos regioninio parko vadovu ir specialistais, susipažino su vykdoma veikla, aptarė tolesnio bendradarbiavimo gaires.

Kalbėta apie turistinius maršrutus, informacijos apie parko teritorijoje lankytinas vietas sklaidą, edukacines veiklas, kurios būtų įdomios moksleiviams ir suaugusiesiems. Rajono ir Ventos regioninio parko vadovai sutarė, jog būtina plėsti bendradarbiavimą, dalytis informacija, paskatinti ugdymo įstaigų vadovus pasidomėti edukacinėmis programomis, atvežti mokinius į parko Lankytojų centrą ar pasikviesti specialistus pas save.

Ventos regioninio parko darbuotojai prieš diskusiją Lankytojų centre svečiams surengė ekskursiją po rajono vietas, įeinančias į parko teritoriją. Viekšniuose pasidžiaugta sutvarkytu Ventos upės slėniu ir apžvalgos aikštele ties upės vingiu. Apžiūrėtas Skleipių akmuo ir jo aplinka, aplankytas Gyvolių piliakalnis. Lankytojų centre apžiūrėta šiuolaikiška ekspozicija apie parko gamtą, žymius krašto žmones. 

                                                                                                                                                         Mažeikių rajono savivaldybės informacija

 

 

 

 

 

 

 


Atgal