Ventos regioninis parkas

Naujienos
2018.01.31
Ventos regioninio parko direkcijos darbai 2017-aisiais

Žmonės nuo seno vykdė ūkinę veiklą, prie tokių aplinkos sąlygų prisitaikė ir gamta. Šiandien, norint išsaugoti kai kurias svarbias rūšis ir buveines būtinas šienavimas ir ganymas, geriausia šiuos būdus derinti tarpusavyje, kitu atveju daugelis saugotinų buveinių degraduos, sumenks rūšinė įvairovė. Ventos regioninio parko direkcija 2017 metais sutvarkė 27 hektarų teritoriją, kuri suskirstyta į 7 įvairaus dydžio plotus. Vykdant gamtotvarkos darbus prisideda ir miškininkai.  Teritorjų, pritaikytų lankymui, priežiūra - 133 ha, lankymui pritaikyti objektai - 26 vnt., rekreaciniai objektai - 16 vnt.

 

Kiekvienais metais visuomenė dalyvauja mūsų organizuojamose talkose

 

2017 metais pas mus dribo Europos savanorių tarnybos savanoris iš Italijos Federico Bucci

 

Vyko įvairūs renginiai, parodos, susitikimai su visuomene ir pan. Nuotraukoje - "Skraidantys ukrainietiški virtiniai", užsiėimus pravedė virtinių meistras iš Ukrainos

 

Vyko įvairūs užsiėmimai su vaikais

 

Mūsų direkcija prisidėjo ir prie TrenkTuro organiziuoto Karjerų žygio (konkrečiai - Justas Teišerskis)

 

Buvo surengta įvairių žygių

 

2017 metais buvo atnaujintos 5 koplytėlės ant medžių.

Ne viską parodome nuotraukose, tik pačius įdomiausius momentus. Kasdienės gi veiklos vaizdai nėra įdomūs, bet ji reikalinga - tai ir įvairių projektų vykdymas bei derinimas, prevencinė veikla, gyventojų konsultavimas, priskirtų teritorijų priežiūra ir t.t.

 

 

 


Atgal