Ventos regioninis parkas

Naujienos
2016.08.09
Tvarkomas Žerkščių pušynas

Ventos regioninio parko direkcija bendradarbiaudama su Kairiškių girininkija atliko tvarkymo ir priežiūros darbus Žerkščių pušyne. Bendromis pastangomis sutvarkyta išgriuvusi šaltinio atitvara, pakeisti sutrešę tako rąstai, nupjauta žolė. Pušynas mėgstamas ir dažnai lankomas vietos gyventojų, norinčių pailsėti, pabūti gamtoje.
Pagrindinis patekimas į sutvarkytą rekreacinę teritoriją iš Tilto gatvės Žerkščiuose. Šalia įrengta 5 automobilių stovėjimo aikštelė, informacinis stendas ir suoliukas. Nuo automobilių aikštelės eina pėsčiųjų takas, kuris veda per užpelkėjusią miško dalį. Takas baigiasi miško proskynoje, kurioje įrengta žmonių susibūrimo vieta su suolais, laužaviete, šiukšlių dėžėmis.
Sutvarkytoje teritorijoje taip pat įrengtos 2 pavėsinės su laužavietėmis, stalų su suolų komplektais bei šiukšliadėžėmis, pastatytos pažintinės skulptūros. Natūralioje įduboje įrengta vaikų žaidimo aikštelė su mediniais atrakcionais ir skulptūra. Giliau miške įrengtos kelios poilisio aikštelės su stalo ir suolų komplektais, laužaviete, bei pavieniai suolai su šiukšliadėžėmis.

 


Atgal